Клініка “МЕДІНТЕЛ” висловлює Вам свою щирість та повідомляє про можливість проведення щеплення проти грипу для бажаючих не хворіти в сезоні 2007-2008 рр. В нашій клініці вже 9 років працює кабінет профілактичних щеплень, в якому проводяться профілактичні щеплення від цілого ряда інфекційних захворювань. Лікарі та персонал нашого центру, а також їх сім’ї проходили щеплення в минулі роки і особистим прикладом можуть засвідчити Вам якість та надійність даної процедури.
     Інформація про захворювання та про вакцини:
1. Захворювання грипом викликається вірусом грипу різних типів (А і В) та штамів. Щорічно виникають нові штами вірусів, природний імунітет проти яких відсутній. Вірус грипу уражує всі групи населення.
2. Грип небезпечний своїм гострим періодом та ускладненнями, до яких може привести (запалення легень, поліневрити, менінгіти, ін.).
3. Пацієнти групи ризику – хворі з хронічними захворюваннями, з персистуючими інфекціями, діти, особи похилого віку, а також з імунологічною недостатністю.
4. Для щеплення (вакцинації) використовуються зареєстровані в Україні вакцини.
5. Антигенний склад вакцин (розщеплені частинки вірусів) міняється щорічно. До вмісту вакцин входять антигени тих штамів, які прогнозовано будуть присутні тільки в даному регіоні в даний час. Точність прогнозу досягається роботою лабораторій в більш ніж 120 країнах світу.
6. Захисний ефект досягається на протязі 10-14 днів після введення вакцини, а інколи і раніше.
7. Щеплення проводиться однократною підшкірною ін’єкцією, а в деяких випадках (послабленим хворим, дітям віком від 6 міс. до 3 років) двократною (з проміжком 1 місяць) підшкірною ін’єкцією.
8. Вакцина безпечна, добре переноситься. З побічних ефектів інколи відмічається незначна болючість в місті ін’єкції. Протипоказанням (визначається лікарем в момент вакцинації) є гіпералергізація до яєчного білка та наявність гострого періоду запалення.
9. Перед кожним щепленням проводиться огляд нашим терапевтом. Для підприємств по бажанню лікар виїзджає на місце роботи.
10. Вартість одного щеплення (в залежності від вибраної вакцини): від 90 грн.
Акції: На колективні замовлення (для підприємств та організацій) надаються знижки від 5 до 20%, в залежності від кількості колективу.